Blog
Wieści z Rosji
Marek Budzisz
Marek Budzisz dziennikarz, historyk, anality
20 obserwujących 127 notek 172568 odsłon

Moje ostatnie komentarze

Szanowny Panie. Opisuję diagnozy sformułowane przez istotną część rosyjskich elit. Jeżeli nie dowierza Pan temu co piszę - zamieściłem przypis i wystarczy sięgnąć. Pańskie oceny nie są poparte żadnymi argumentami i w związku z tym...
Komentarz usunąłem z powodu wulgaryzmów, których nie toleruję. Pańskie oceny pozostawiam Panu, w ramach wolności dla najbardziej irracjonalnych poglądów. Jednak takim językiem proszę posługiwać się w innych miejscach.
Przy średniej wartości jednorazowych zakupów 512 rubli spadek o 12 rubli to ok. 2 proc. Czy to dużo czy mało jest kwestią indywidualnej wrażliwości.
Szanowny Panie. Zamiast snuć dość luźno związane z faktami spekulacje sugeruję lekturę - Kramer M., The Myth of a No-NATO-Enlargment Pledge to Russia. Dostępne on line. Wiedza!


O mnie

Jestem byłym dziennikarzem (TVP - Puls Dnia, Życie, Radio Plus) i analitykiem. Obecnie w biznesie. Z wykształcenia jestem historykiem. Obserwuję Rosję, bo tam wiele się dzieje, a Polacy niewiele o tym wiedzą. https://www.facebook.com/Wie%C5%9Bci-z-Rosji-1645189955785088/

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Dziękuję za zwrócenie uwagi. Moja pomyłka. Poprawiłem
  • Wyjaśniam. W Kijowie byli obydwaj Zarówno António Guterres (ONZ), jak i Jens Stoltenberg (NATO)
  • Szanowny Panie. Opisuję diagnozy sformułowane przez istotną część rosyjskich elit. Jeżeli...

Tagi